Ron Abuelo Centuria 30y 40% 0,7 l (kazeta)

Neohodnoceno
Značka: Abuelo
Dřevitá vůně s kouřovým nádechem a stopami karamelu je následována unikátní plnou, nasládlou a dlouhotrvající chutí s podtóny dřeva, které dávají vzpomenout na dlouhá léta zušlechťování v těch nejlepších sudech z amerického dubu.#Enter#EnterTento název byl vybrán na oslavu století výroby rumu s tímto rumem. Komplexní aroma se rozvíjí smícháním vybraných starých rumů.#Enter#EnterZrání probíhá v sudech z bílého dubu až 30 let a stává se tak rodinnou rezervací. Díky tradiční metodě Solera se tento rum vyrábí pouze v omezeném množství.#Enter#EnterBarva: jantarová.#EnterNos: silné, tropické ovoce, vanilka, tabák, náznak kávy.#EnterChuť: bohatá, svěží, hladká, sladká, koření, tóny pečiva, medu, karamelu, lékořice a ovoce.#EnterDokončení: dlouhotrvající.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1010041
2 609 Kč
Ron Abuelo Centuria 30y 40% 0,7 l (kazeta)
Neohodnoceno
Značka: Abuelo
1010031.jpg
Tip
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Značka ABUELO#EnterHistorie firmy Varela Hermanos S.A. sahá až do roku 1908, kdy Don José Varela Blanco, mladý španělský přistěhovalec, uvedl do provozu první cukrovar na plantáži cukrové třtiny San Isidro, ve městě Pesé, v tehdy nedávno vvzniklé Panamské republice. V roce 1936 Don José souhlasil s přáním jeho tří nejstarších synů, José Manuela, Pliniuse a Julia, a začal s destilací šťávy z cukrové třtiny pro výrobu likérů. Jeho výrobky byly od počátku ceněny pro svou mimořádnou kvalitu. Od té doby, si firma Varela Hermanos SA udržuje vedoucí pozici mezi výrobci likérů v Panamě, a dnes produkuje přibližně jeden milion kartónů ročně, což představuje 90% národního trhu likérů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Karibik
Výrobce: Abuelo
Země původu: Panama
Barva: jantarová
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: