Agnes Slivovice 45% 0,5 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Slivovice z palírny Zelená Bohdaneč v sobě schovává spoustu krásného a přírodního. V Bohdanči mají vlastní farmu s vlastním velkým ovocným sadem a vlastními včelkami. To vše se snoubí v jedinečné poctivé jemné chuti nejenom slivovice kosher kvality a my doporučujeme jak ochutnat, tak i navštívit zdejší farmu. Jedná se o cuvée odrůd čačanská, valjevka a gabrovská. Jemnost chuti dosáhli 100% odpeckováním včech švestek.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1007574
479 Kč
Agnes Slivovice 45% 0,5 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Palírna Agnes Jana Kadlece a Miloše Fišera v Bohdanči na Kutnohorsku je trochu laboratoř. Intenzivní vůně kvasu, bublání a spousta trubek mnoha tvarů i velikostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné
Oblast: SADY NAD PALÍRNOU BOHDANEČ
Výrobce: ZELENÁ BOHDANEČ
Obsah alkoholu: 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: