Bumbu Cream 15% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Dokonalá směs rumu Bumbu, výběrového pepře a bohaté dekadentní skutečné mléčné smetany. Je to neodolatelný výtvor, který je dokonalý „jen tak“ s kostkou ledu nebo v koktejlu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1010125
599 Kč
Bumbu Cream 15% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Bumbu The Original se vyrábí v historickém barbadoském lihovaru založeném v roce 1893 a nepřetržitě provozovaném více než 120 let. Rum se zde destiluje ve dvou kontinuálních destilačních přístrojích. Kvasinky používané během kvašení jsou tajemstvím lihovaru, které sahá až do roku 1840, kdy byly odlity některé z jejich původních destilačních přístrojů. V lihovaru Bumbu vybírají pro výrobu svých produktů jen kvalitní cukrovou třtinu. Minerály a další přítomné prvky přispívají k jedinečným vlastnostem, které jsou poté destilovány do rumu. Původní dědictví Bumbu není jen historické, ale také geologické. Na rozdíl od většiny karibských ostrovů (tvořených sopkami), Barbados byl vytvořen korálovými útesy. Zde se podzemní voda čistí, když je protlačována přes přírodní vápenec, díky čemuž je barbadoská voda jednou z nejlepších na světě. Tato výjimečně čistá voda spolu s pečlivě vybranou cukrovou třtinou z celého Karibiku a Jižní Ameriky propůjčuje lehkost a hladkost, která je základem pozoruhodné pitnosti Bumbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Výrobce: West indies Rum Distillery
Země původu: Barbados
Obsah alkoholu: 35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: