Chivas Regal 18y 40% 1 l (karton)

Neohodnoceno
Tato 18-letá míchaná skotská whisky, která je jedinečně bohatá a komplexní, získala nejen ocenění, ale také srdce milovníků whisky po celém světě. Protože úspěch je namíchán ¦ v životě i ve skotské whisky. Chivas Regal 18YO je držitelka vytoužených titulů jako je „Nejlepší míchaná skotská whisky“, který získala v roce 2014 na soutěži International Wine and Spirits Competition, dělá dojem při každém doušku. Tato 18letá skotská whisky si vytváří intenzivní chutě pouze v těch nejlepších sudech, které ji přetvoří do ušlechtilé whisky s nekonečnou paletou chutí. Chivas Regal 18YO, která byla vytvořena v roce 1997, si udržuje svoji oblibu mezi mnoha fanoušky whisky. Její komplexní a široká paleta chutí z ní vytvořila ikonickou míchanou whisky s nejméně 85 chuťovými tóny. Ve vůni cítit bohaté, pryskyřicí a vícevrstvé aroma s nádechem sušeného ovoce, máslového karamelu a tmavé čokolády. Sametová chuť tmavé čokolády se poddává elegantním tónům květin a nádechu sladkého a jemného kouře. Extrémně teplý a dlouhý závěr.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1046050
1 669 Kč
Chivas Regal 18y 40% 1 l (karton)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Ve sklepě pod svým obchodem bratři Chivasovi založili tradici zrání whisky. Když jejich klienti začali požadovat jemnější a bohatší chuť, začaly jednotlivé druhy zralé skotské whisky míchat. Skromné ??počáteční experimenty postupně upevnily jejich pozici skutečných průkopníků v umění míchání whisky. Bratři Chivasovi se proslavili svými kvalitními luxusními výrobky, o které byl zájem na celém světě. V roce 1843 získal James Chivas královský kliht (takzvaný Royal Warrant) k distribuci produktů do venkovského sídla královny Viktorie v Balmoral. Uznání královské rodiny bratrům poskytlo perfektní základ pro realizaci jejich ambicí. V roce 1909 Master Blender Charles Howard a Alexander Smith vytvořili 25letou směs, která se stala první luxusní whisky na světě. Byla novátorská a ušlechtila jemná, což z ní dělalo dokonalou poctu odkazu bratrů Chivasových a tak značka Chivas Regal vystřelila do celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Výrobce: Chivas Brothers Ltd.
Země původu: Skotsko
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: