Starbucks Madagaskar Vanilla Latte Macchiato by NESCAFE® Dolce Gusto Kávové kaps

Neohodnoceno
Inspirována kávou Vanilla Bean Macchiato od Starbucks®, směs lahodného smetanového mléka a madagaskarské vanilky ve spojení s dávkou Blonde Espresso od Starbucks®. Jemné a krémové latte macchiato s tóny madagaskarské vanilky. #EnterParametry a specifikace #EnterChuťový profil: Sametová s tóny vanilky Počet šálků: 6 Velikost šálku: Grande 200 ml Složení: Bílá kapsle: sušené plnotučné MLÉKO 70,7 %, cukr 29 %, přírodní aroma vanilky z Madagaskaru, může obsahovat SÓJU. Hnědá kapsle: pražená mletá káva #EnterKategorie: Kapslová káva Kompatibilní: S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® Druhy pražení Mnoho let soustředěného hledání a odbornosti vyústily ve STARBUCKS® Roast Spectrum. Každé kávové zrno vyžaduje jedinečnou rovnováhu teploty a času, aby dosáhlo unikátní kombinace vůně, kyselosti, těla a chuti. Blonde Roast Jemně pražená káva Starbucks® Madagaskar Vanilla Latte Macchiato by NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® patří do řady Blonde Roast, které jsou lehčí, jemnější, jemně probouzejí smysly a nabízejí dostupný a chutný šálek s mírnými náznaky lehce pražené chuti.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1023035
109 Kč
Starbucks Madagaskar Vanilla Latte Macchiato by NESCAFE® Dolce Gusto Kávové kaps
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Precizně uzavřené kapsle pro zachování aroma kávy Unikátní kávová kapsle Starbucks® NESCAFÉ® Dolce Gusto® je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť výběrové kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku. Díky tomu si kávu vychutnáte kdykoliv. #Enter#EnterSpolečnost STARBUCKS® Starbucks nakupuje a praží vysoce kvalitní kávová zrna. Je to základ veškerého jeho podnikání – není to však vše. Kavárny Starbucks® se všude staly majákem pro milovníky kávy. Proč zákazníci trvají na tom, že půjdou do kavárny Starbucks®? Protože vědí, že pokaždé mohou mít jistotu, že naleznou vstřícnou obsluhu, příjemnou atmosféru a vynikající šálek odborně pražené a štědře připravené kávy. A nyní si tyto skvělé kávy můžete konečně vychutnávat z pohodlí domova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: