Fassbind Vieille Framboise/Stařená Malina 40% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: FASSBIND
Zralé maliny z regionu Walis jsou po dobu šesti týdnů macerovány a poté pečlivě destilovány použitím tradičních postupů. Destilát je uložen na jeden rok do dubových sudů ke zrání a poté ještě zjemněn přidáním přírodního výtažku ze sušených malin. Získává tak příjemnou ovocnou chuť připomínající malinový džem, kterou podtrhuje jemný a intenzivní závěr.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1011845
1 032 Kč
Fassbind Vieille Framboise/Stařená Malina 40% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: FASSBIND
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Fassbind Vieille Framboise je jemný destilát ze zcela zralých malin, vyráběný podle tradičního domácího receptu. Samotné výrobě této skvělé malinovice předchází pečlivý výběr ovoce. Všechny plody musí být dokonale dozrálé a bez jakékoliv známky napadení či hniloby.Fassbind Vieille Framboise je jemný destilát ze zcela zralých malin, vyráběný podle tradičního domácího receptu. Samotné výrobě této skvělé malinovice předchází pečlivý výběr ovoce. Všechny plody musí být dokonale dozrálé a bez jakékoliv známky napadení či hniloby.#Enter#EnterDestilace probíhá velmi pomalu a destilát je poté uložen do dubových sudů, kde odpočívá 10 - 18 měsíců. Roční odpařování (tzv. andělský podíl) činí přibližně 2-4 %. Dubové sudy pojmou 220 litrů a používají se maximálně čtyřikrát. Po ukončení zrání je destilát podroben dalšímu zušlechťování.Jedná se především o přídavek čistě přírodního výtažku ze sušených malin. Tento proces probíhá v dřevěných kádích, do kterých se přidávají další maliny. Tato tzv. "dosage" výsledný produkt zjemňuje, dodává mu jemnou sladkost, harmonickou chuť a především z něj činí na našem trhu naprosto nenapodobitelný unikát.Už od jejího založení roku 1846 je pro firmu Fassbind ze švýcarském kantonu Schwyz alfou a omegou tradice a vášeň pro solidní práci při destilaci metodou bain-marie. Tajemství čistoty a plného přírodního aromatu destilátů Fassbind se dědí z generace na generaci. Jejich kvalitu podtrhuje i ušlechtilé sklo, v kterém jsou dodávány na světový trh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenky
Výrobce: FASSBIND
Země původu: ŠVÝCARSKO
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: