FINLANDIA 40% 1L (holá láhev)

Neohodnoceno
V zemi, kde může slunce svítit i o půlnoci, se vodka vyrábí z čisté ledovcové pramenité vody, filtrované ledovcovou morénou#Entervytvořenou před tisíci lety, a z finského ječmene, který roste a zraje tam, kde žádný jiný ječmen nedokáže růst,#Enteraby dodaly nevšední vodce čistou a jemnou chuť.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1010830
362 Kč
FINLANDIA 40% 1L (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Vodka zrozená pod půlnočním sluncem na severu Finska představuje finské pojetí života v harmonii s přírodou za použití jejích nejlepších ingrediencí. tradici pravé finské vodky zahájila v roce 1970 společnost Alko a jen o rok později se stala Finlandia první skandinávskou vodkou prodávanou ve Spojených státech amerických.#EnterRmut z finského ječmene prochází za dohledu mistrů destilérů více než 200 destilačními kroky#Enterpo dobu více než 50 hodin. Potom se přidá pramenitá ledovcová vody z Rajamaki.#EnterTato voda je přírodně filtrovaná ledovcovými morénami, které za sebou ledovce zanechaly před tisíci lety,#Entertakže nic jiného není k pročistění vodky potřeba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Výrobce: Brown Forman Corporation
Země původu: Finsko
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: