FINSBURY LONDON GIN PLATINUM 47% 1L (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: Gordon´s
Gin Finsbury Platinum je mimořádně jemným zástupcem tzv. „London Dry“ ginů. Řadí se k prémiovým ginům s vyšším podílem alkoholu – obsahuje ho celých 47 %. Tento kvalitní gin se vyrábí dle tajného, přísně střeženého receptu již od roku 1740. Recept vlastní rodina Josepha Bishopa, zakladatele palírny Finsbury. Gin Finsbury Platinum 47% je šestkrát destilovaný z plodů jalovce, exotického ovoce, bylinek a koření. Důvodem pro jeho vysoký obsah alkoholu je fakt, že při 47 % alkoholu se velmi intenzivně uvolňuje a rozvíjí vůně jalovce a ostatních použitých surovin. Destiluje se v malých dávkách, což mu dodává rovnovážnou chuť a podtrhuje jeho dokonalost. Gin Finsbury Platinum má bohaté aroma s jemnou vůní a je oblíbenou součástí mnoha koktejlů a long drinků – například Gin Tonik a Dry Martini. Pro své vlastnosti je vyhledávaný po celém světě.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1008920
499 Kč
FINSBURY LONDON GIN PLATINUM 47% 1L (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: Gordon´s
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Finsbury je jedna z nejstarších dodnes vyráběných značek ginů z Velké Británie. Její historie sahá až do roku 1740, kdy Joseph Bishop v Londýně destilerii Finsbury založil. V jejím portfoliu najdeme mimořádně jemný Gin Finsbury Platinum a Gin Finsbury London Dry – giny vyráběné podle tajné receptury.

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny
Výrobce: Gordon´s
Země původu: Velká Británie
Obsah alkoholu: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: