FLAGSTONE WINERY DARK HORSE SHIRAZ 0,75L

Neohodnoceno
Značka: Flagstone Winery
Suché víno temné švestkové barvy, ve vůni se prolíná směs bílého pepře, doutníků, máty a tmavého ovoce s jemnými kořeněnými tóny. Komplexnost vůně přechází do chuti, víno je velké a kulaté od začátku s hladkými a hedvábné taniny, které jsou velmi patrné i u mladého vína. Excelentní vjem ovoce v závěru v kombinaci s dobře vyváženými kyselinkami dotváří dlouhotrvající a perfektní dozvuk vína.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1051100
541 Kč
FLAGSTONE WINERY DARK HORSE SHIRAZ 0,75L
Neohodnoceno
Značka: Flagstone Winery
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Každá láhev vína Flagstone je cesta s mnoha zvraty. Nikdy se to nedá uspěchat a neexistují žádné zkratky. Krok za krokem nás naše fanatické odhodlání vede ke konci naší cesty: k odměňující chuti lahodných, osobitých vín. Je to pečlivý přístup, který nám získal více než několik ocenění. A co je důležitější, legie milovníků vína, kteří si vychutnávají neuspěchanou kvalitu Flagstone. Ale kromě jemných tříslovin a lahodných chutí je tu X-faktor Flagstone, je to způsob, jakým zacházíme s půdou a lidmi, se kterými pracujeme. Ale nejdůležitější je možná energie, která se vkládá do tvůrčího procesu výroby vína. Vína jsou nevyhnutelně bujným vyjádřením zábavy a radosti. Nic se nezměnilo – stále je to zde mantra. Od roku 2003 odebíráme hrozny z našich pěti jádrových vinic. Strategie vinné révy je specificky přizpůsobena jednotlivým odrůdám a parametrům vinic. Přirozené prostředí, ve kterém vinná réva roste a plodí, hraje obrovskou roli ve stylu a kvalitě výsledného vína a my jdeme hodně daleko, abychom o tomto prostředí studovali a věděli vše, co můžeme. To zahrnuje pečlivou analýzu půdy a průběžnou studii klimatických parametrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené
Oblast: Western Cape
Výrobce: Flagstone Winery
Země původu: Jižní Afrika
Barva: Červené
Chuť: Suché
Obsah alkoholu: 14
Obsah cukru: do 4 g/L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: