Tanqueray BlackCurrant Royale Gin 41,3% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Tanqueray Blackcurrant Royale Gin přesvědčí květinovými a ovocnými tóny. Samotný tento gin by zaujal svou jasně fialovou barvou a elegantním designem lahve. Spolu s tonikem se však uvolňují mimořádné vůně a příchutě.#Enter#EnterBarva: jasně fialová.#EnterNos: Intenzivní tóny černého rybízu, čerstvé pečivo, tóny vanilky.#EnterChuť: Teplé, květinové tóny, černý rybíz, vanilka, orchideje.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1008970
544 Kč
Tanqueray BlackCurrant Royale Gin 41,3% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Výroba Tanqueray Ginu sahá až do roku 1830, kdy Charles Tanqueray založil The Bloonsbury Distillery v Londýně. Charles Tanqueray experimentoval s výrobou ginu, až vznikl výsledný gin, který si svou chuť zachoval dodnes. Postupně se firma začala díky oblíbenosti svých výrobků rozvíjet, vyráběla různé druhy ochucených ginů. Od roku 1948 se Tanqueray Gin stačí do typických láhví s rodinnou pečetí. Největší rozvoj společnosti přišel v padesátých a šedesátých letech, když se gin dostal na americký trh. Tanqueray gin například v malé restauraci Buena Vista v San Franciscu popíjel i Frank Sinatra spolu s dalšími kolegy z branže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny
Výrobce: Bloomsbury Distillery
Země původu: Velká Británie
Obsah alkoholu: 41

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: