GODET XO TERRE 40% 0,7L (karton)

Neohodnoceno
Godet X.O. Terre je blendem z terroiru Fins Bois, Bons Bois Borderies, Grande Champagne a Petit Champagne Bois Borderies. Precizní a ušlechtilý koňak. Jasně zlatá barva přecházející do mahagonových odstínů. Svěží, ovocná vůně s tóny skořice a koření. Chuť navazuje na vůni a nabízí tóny ovoce, dubu a pepře.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1012040
2 090 Kč
GODET XO TERRE 40% 0,7L (karton)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
V roce 1588 zakládá holandský obchodník Bonaventure Godet v přístavu La Rochelle obchod se solí a vínem. Patří mezi první, kdo doslova „pálí" vína, aby snížil náklady na dopravu a Henri IV mu dává právo pálit víno v tzv. Brandjwine. Jak obchod rostl, výrobní procesy se zlepšovaly a Godet Freres Cognac byl v roce 1782 oficiálně registrován Gédéon Louis Godet. V současnosti je společnost Godet Freres Cognac stále ze 100 % rodinným vlastnictvím a stále sídlí v přístavu La Rochelle a pod správou současné 15. generace rodiny Godet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brandy
Výrobce: Godet Freres Cognac
Země původu: Francie
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: