Hennessy VSOP 40% 0,7 l (karton)

Neohodnoceno
Značka: Hennessy
Hennessy V.S.O.P. symbolizuje okrouhlost a sofistikovanost. Charakterizuje jej hladkost, měkkost, hlubokost s nádechem medu a pepře. Ideální je vychutnat si jej s ledem, častěji se však vychutnává v dlouhých nápojích. Hennessy V.S.O.P. je dokonalou směsí 60-ti různých brandy vybraných ze čtyř nejlepších oblastí Champagne regionů. V roce 1817 si král Karel IV. anglický, který byl výborným znalcem koňaku, objednal z Hennessy velmi starý bledý speciál.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1011936
1 191 Kč
Hennessy VSOP 40% 0,7 l (karton)
Neohodnoceno
Značka: Hennessy
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Hennessy patří do takzvané velké čtyřky nejpopulárnějších výrobců koňaku. Vybrané lahůdky se tu z těch nejlepších vinných hroznů rodí už od dob Ludvíka XV. Nápoj, kterému holdovali už král Jiří IV. či car Alexandr I. Hennessy je jednoduše nadčasová klasika, která nezklame.#Enter#EnterTuto společnost vlastní koncern LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton. Momentální roční produkce Hennessy je přibližně 50 milionů lahví prodáno celosvětově, což je celkem 40 procent světové výroby koňaků. Je v současnosti největším producentem koňaku na světě. Koňak Hennessy založil v roce 1765 Ir Richard Hennessy, kapitán irské brigády francouzského krále Ludvíka XV. Jeho první láhve putovaly do Irska a Velké Británie. O rok později vyexpedoval přes 150 tisíc lahví koňaku Hennessy do francouzských kolonií. Po smrti Richarda Hennessyho přebral podnik jeho syn Jacquet a přejmenoval firmu na dnešní název Jas Hennessy. V roce 1970 se generálním manažerem firmy stal Kilian Hennessy, pátá přímá generace po zakladateli. V roce 1971 se Hennessy sloučilo s firmou na šampaňské Moët et Chandon a vytvořila seskupení Moët Hennessy. V roce 1987 se Moët Hennessy sloučil s luxusní oděvní firmou Louis Vuitton a vytvořili koncern LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton. Kilian Hennessy zůstal ve firmě až do roku 2010, kdy zemřel ve věku 103 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brandy
Oblast: Cognac
Výrobce: Hennessy
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: