NEDERBURG MASTER CHARDONNAY 0.75L

Neohodnoceno
Značka: Nederburg
Bohatá vůně zralých citrusů a čerstvého másla. Lahodné víno s plným tělem, dotekem dubovosti a vanilky. Víno se hodí pro zábavu nebo k drůbeži, smetanovým omáčkám a tučnějším rybám, jako jsou losos a platýz. 6 měsíců zrání v nových a 1x použitých sudech z francouzského dubu.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1044700
99 Kč
NEDERBURG MASTER CHARDONNAY 0.75L
Neohodnoceno
Značka: Nederburg
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Příběh Nederburgu začal v roce 1791, kdy německý přistěhovalec Philippus Wolvaart získal 49 hektarů půdy v údolí Paarl. Svůj majetek pojmenoval Nederburgh na počest komisaře VOC Sebastiaana Cornelise Nederburgha. Později bylo 'h' vypuštěno z hláskování jména farmy a stalo se Nederburg, jak je známo dnes. Krásný doškový a štítový zámek Cape Dutch, který Wolvaart dokončil v roce 1800, je dnes národní památkou. Srdcem vinařské cesty Nederburgu jsou lidé, kteří jsou součástí naší bohaté a pestré historie, od generací oceněných a inovativních vinařů až po Ilse Graue, která žila v panství až do konce 50. let 20. století a byla laskavou hostitelkou Nederburg's. mnoho návštěvníků. Legenda praví, že za vlahé letní noci můžete někdy ještě slyšet zvuky smíchu, cinkání křišťálových sklenic a cinkání jejího piána Beckstein vznášejícího se nad růžovou zahradou, kterou zasadila.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Oblast: Západní Kapsko
Výrobce: Nederburg
Země původu: Jihoafrická republika
Barva: bílá
Chuť: suché
Obsah alkoholu: 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: