Volařík Pálava, výběr z hroznů, "Perná, U Boží muky"

Neohodnoceno
Pěkná Pálava z Pavlovských vrchů s nádechem lehké minerality a příjemné kyseliny. Aromatická vůně s tóny přezrálého pomeranče a oloupaného liči. Chuť je plná, s ovocným projevem a dotekem mandarinek, podpořená pikantní kyselinou.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1001842
264 Kč
Volařík Pálava, výběr z hroznů, "Perná, U Boží muky"
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
„Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování. Jedinou hodnotou je pro nás kvalita bez kompromisů." Vinařská tradice rodiny Volaříkovy sahá do roku 1945, avšak Vinařství Volařík vstoupi lo na trh pod tímto označením až v roce 2008. V současné době obhospodařuje v integrované produkci 90 ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti, z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Roční produkcí kolem 220 tisíc lahví se řadí mezi středně velká vinařství.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Oblast: MIKULOVSKÁ
Výrobce: VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK
Země původu: Česká Republika
Barva: bílá
Chuť: sladké
Obsah alkoholu: 13
Obsah cukru: 65,5 g/l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: