PRAVDA 1L (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: Pravda S.A.
Vodka Pravda je polská super premiová vodka, jejíž kořeny sahají až do roku 1743. Neexistuje žádná jiná vodka, která je vyráběna s takovou vášní a péčí. Unikátních pět kroků destilace činí vodku nejhladší a nejčistší vodkou světa, která kdy byla vyrobena.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1011282
799 Kč
PRAVDA 1L (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: Pravda S.A.
1011282.jpg
Tip
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Vodka Pravda je polská super premiová vodka, jejíž kořeny sahají až do roku 1743. Vyrábí se ve světově proslulém okrese Bielskobiala v jižním Polsku. Výrobní zařízení se nachází v nedotčené přírodě karpatských hor, v oblasti Bielsko-Biala. Vodka Pravda je vyráběna po malém počtu kusů pod přísným vedením mistrů destilace.#EnterPravda je ztělesněním toho nejlepšího ve všech jednotlivých krocích výroby. Suroviny z oblasti Bielsko- Biala jsou těmi nejlepšími na světě. Karpatské hory poskytují vodce tu nejčistší pramenitou vodu, tamní úrodná pole jsou plná sladkého, chemicky neošetřovaného a pozdně sbíraného žita, které vodce propůjčuje měkčí a jemnější chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Výrobce: Pravda S.A.
Země původu: Polsko
Obsah alkoholu: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: