BARON PHILIPPE DE ROTSCHILD RÉSERVE MOUTON CADET BORDEAUX ROUGE 0,75L

Neohodnoceno
Značka: Mouton Cadet
Suché víno intenzivní fialové barvy s lehkými granátovými odstíny, aroma je zpočátku mírně subtilní, s dominantním vjemem koření, při provzdušnění se příjemně rozvíjí vjem zralých ostružin a černého rybízu s jemným nádechem vanilky. Chuť je na začátku sametová a aromatická s nádechem koření, víno je středně plné, s delikátním dozvukem sladkých taninů.Monitorování vinic a sklizně v kombinaci s moderními metodami vinifikace dává vzniknout vysoce elegantnímu vínu Réserve Mouton Cadet Bordeaux Rouge. Víno zraje 16 měsíců v dubových sudech.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1005500
360 Kč
BARON PHILIPPE DE ROTSCHILD RÉSERVE MOUTON CADET BORDEAUX ROUGE 0,75L
Neohodnoceno
Značka: Mouton Cadet
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Mouton Cadet je výsledkem historie mezi vínem Bordeaux a baronem Philippe de Rothschildem. Veškeré know-how slouží jedinému účelu: sdílení „emocí pití vína“ se zákazníky po celém světě.Vinařství Mouton Cadet zaujímá vlastní rozlohu 16 hektarů. S cílem zajistit pravidelné dodávky vysoce kvalitních vín.V roce 1992 začal Baron Philippe de Rothschild vytvářet preferenční vazby se 450 pěstiteli pěstujícími révu na 1500 hektarech různých terroir. Plně automatizovaná budova vinařství dnes zahrnuje 200 nerezových tanků s celkovou kapacitou 170 000 hektolitrů. Velký počet tanků umožňuje vinifikaci hroznů z jednotlivých vinic samostatně a vína se tak uchovávají odděleně až do konečného smíchání. Celý proces, zahrnující tři lahvovací a balicí linky, je řízen počítačem. Ročně se naplní 22 milionů lahví, včetně 12 milionů lahví Mouton Cadet. Klíčovou roli pro zajištění špičkové kvality vína hraje oddělení kvality, které dozoruje celý proces od pěstování po lahvování, moderní laboratoř vinařství má akreditaci COFRAC již od roku 1995. Vína produkovaná ve vinařství Mouton Cadet jsou zcela homogenní a konzistentní, jsou průběžně ochutnávána a pečlivě analyzována tak, aby lahvování vína proběhlo ve chvíli optimální zralosti, svěžesti a ovocitosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené
Oblast: Bordeaux
Výrobce: Mouton Cadet
Země původu: Francie
Barva: Červené
Chuť: Suché
Obsah cukru: do 4 g/l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: