Mikrosvín Ryzlink rýnský Flower line 2020 0,75 l

Neohodnoceno
Čerstvá, čistá, lehce minerální vůně citrusů a sušeného ovoce s dostatečnou svěžestí. Lahodná sladkost v chuti je dostatečně kompenzována říznou, ale harmonickou kyselinou. Moderní, snadno srozumitelné víno pro jakoukoliv příležitost.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1001847
241 Kč
Mikrosvín Ryzlink rýnský Flower line 2020 0,75 l
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Vinařství Mikrosvín Mikulov vyrábí kvalitní víno z révy pěstované v chráněné krajinné oblasti Pálava. Filozofie vinařství je zaměřená na šetrný přístup k přírodě s maximálním omezením chemických vstupů ve vinohradě i ve sklepě. Díky tomu vyrábí vína špičkové kvality s dlouhodobým potenciálem skladování. Firemní heslo zní: "Vyrábíme vína ve vinici". Specializací vinařství Mikrosvín Mikulov je odrůda Ryzlink vlašský, kterou pěstují na pěti viničních tratích. Vína z této odrůdy se vyrábějí ve všech přívlastkových kategoriích od kabinetních až po ledová. Produkce Mikrosvínu Mikulov však není jen o "vlašáku", ale dokáží vyrobit špičkové víno i z dalších odrůd vysázených na jejich tratích. Důkazem je výrazný úspěch na světové soutěži Chardonnay du Monde 2011 - mezi absolutními špičkami výrobců nejvýraznější světové odrůdy tak "Chardonnay 2008, Zimní vrch" získalo stříbrnou medaili. Mikrosvín Mikulov je první firmou, která začala v ČR vyrábět vína stejné odrůdy z různých poloh, a stejně tak první firmou v České republice, která vyrobila ledové víno a bobulový výběr. Celková roční produkce je omezena na přibližně 200 000 litrů bílého vína a 50 000 litrů vína červeného. Sklepní hospodářství ve vinařské obci Dolní Dunajovice pochází přibližně z konce 19. století. Sklepy jsou zděné klasickou pálenou cihlou a pojmou více než 500 000 litrů vína při naprosto ideálních skladovacích podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé
Oblast: MIKULOVSKÁ
Výrobce: MIKROSVÍN MIKULOV
Země původu: Česká Republika
Barva: Bílé
Chuť: Suché
Obsah alkoholu: 12
Obsah cukru: 5,6 g/l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: