TATRATEA CITRUS 32% 0,7L /(holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: Tatra Distillery
Tatratea 32 je obohacen o extrakt z citrusových plodů – citronu a limetky. Má jantarovou barvu a vůni s aroma citrónové šťávy, máty a bylinkového čaje. V chuti má výrazné tóny citrusových plodů a kandovaného cukru, stále si však zachovává aroma ovoce a černého čaje.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1011750
399 Kč
TATRATEA CITRUS 32% 0,7L /(holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: Tatra Distillery
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Unikátní složení Tatratea#EnterTatranský čaj je svým složením jedinečný. Ve vodě která pramení v nejčistčí přírodě Tater se až s alchymistickou odvahou mísí rozmanité ingredience. Od bylin, extraktů lesních plodů, ibišku, až po exotické citrusy. A u každého likéru nezapomíná na kvalitní čaj. Ve 14 druzích alkoholického nápoje najdete tradiční černý čaj asam z Indie, zelený čaj z Číny a Vietnamu, červený roibos z jižní Afriky a bílý čaj z Číny. #Enter#EnterPřesnou recepturu si ovšem rodina Semaňákova střeží jako oko v hlavě. Dokonce i v destilérce Karloff je jen pár zaměstnanců, kteří toto tajemství opravdu znají.#Enter#EnterOd dubových hoblin k likéru s jiskrou#EnterNež vás čaj bude moci zahřát, musí projít několika výrobními procesy. Od macerace až po finální ruční balení projde útrobami Tatranské likérky a přijde do něj hned několik tajných přísad. Jak to tedy celé probíhá?#Enter#EnterMacerace – Základní složkou každého TATRATEA je čaj, tajná směs bylin a dubové hobliny. Každá složka se maceruje zvlášť ve studeném a velmi jemném lihu 6 až 8 týdnů.#EnterFiltrace – V této fázi prochází černý čaj, byliny a dubové hobliny přes filtr, aby se oddělila tekutina od pevných částic. Čaj v této fázi získává prvotní jiskru. #EnterIngredience – K dosažení vyvážené chuti se do koncentrátu přidávají další přísady jako líh, cukr, ovocné destiláty, šťávy a přírodní aromata. Speciální ingrediencí je pramenitá horská voda. V každém čaji se tak skrývá kus tatranské přírody.#EnterZrání – Všechny složky se následně smíchají a vzniká základní koncentrát TATRATEA, který zraje 6 až 8 týdnů v dubových sudech.#EnterOdpočívání – Před stáčením do lahví hotová směs odpočívá 6 až 8 týdnů.#EnterBalení – Nakonec se TATRATEA plní do lahví a ručně balí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné
Výrobce: Tatra Distillery
Země původu: Slovensko
Obsah alkoholu: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: