PEPE LOPEZ GOLD 40% 0,7L (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: Brown-Forman
Pepe Lopez Gold je vyrobena kombinací přírodní pramenité vody a rostlin s nejvyšší kvalitou, zralých rostlin modrého agáve. Zkvašené šťávy z agáve jsou destilovány dvakrát, aby byla získána jeho působivá a přitažlivá chuť. #Enter#Enter#EnterPepe Lopez Gold je lehce jantarová Tequila s kořenistou citrusovou chutí. Margarita se zlatým Pepem je vynikající volba.#Enter#EnterTequila je nazvána podle malého města ve státě Jalisco; ve skutečnosti se pouze destiláty vyráběné v Jalisku a ve čtyřech okolních oblastech smějí označovat jako tequila. V 19. století byl tento destilát znám jako Aguardiente de Agave ( což znamená agávová pálenka ).#EnterNa výrobu tequily pěstují výrobci modrou agáve - trvá osm až dvanáct let, než dozraje. Piňas, jež obsahují sladkou, mléčnou mízu, se pak z rostliny vyříznou a asi dva dny se vaří v páře. Rozmletí piňas se šťáva extrahuje, poté se míchá s vodou a nechá se kvasit v dubových kádích. Zkvašená tekutina či mosto (podobné “rmutu” u whisky a vodky) se pak přinejmenším dvakrát destiluje v měděných periodických kolonách, čímž vznikne tequila. Před stáčením do láhví se síla nápoje upraví přidáním vody.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1013305
250 Kč
PEPE LOPEZ GOLD 40% 0,7L (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: Brown-Forman
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Pepe Lopez je ideální pro spotřebitele, kteří chtějí kvalitní tequilu za rozumnou cenu.#Enter#EnterJe typickým, představitelem mixto tequily a všeho co si spojujeme s Mexikem. Několik získaných světových titulů kvality potvrzuje její výborné postavení mezi tequilami a také vysoké hodnocení mezi barmany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequily
Výrobce: Brown-Forman
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: