Vinařství Thaya Tramín červený Pozdravy z NP Podyjí bílé 0,75 l

Neohodnoceno
Značka: THAYA
Víno zlatožluté barvy s menšími odlesky. Vůně je expresivní s tóny mandarinek, čajové růže a hrozinek. Chuť je doplněna o jemný zbytkový cukr. Převládají tóny kořenitosti a kandovaného ovoce. Fermantuje v nerezových tancích.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1001794
195 Kč
Vinařství Thaya Tramín červený Pozdravy z NP Podyjí bílé 0,75 l
Neohodnoceno
Značka: THAYA
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Progresivní vinařství se sídlem v novém vinařském areálu v obci Havraníky. Svůj název nese Thaya po řece Dyji. Vinařství Thaya v současné době obhospodařuje 105 ha vlastních vinic. Vinice se nacházejí v katastru pěti obcí Znojemského regionu: Hranice, Šatov, Havraníky, Vrbovec a Dyjákovičky. Hlavním kritériem při výrobě vína je dosažení té nejvyšší možné kvality. Vinice jsou proto obhospodařovány ve vyšším stupni integrované produkce a některé vinice jsou v ekologickém režimu. Následují šetrné práce v souladu s místními podmínkami a úprava keřů pro nižší výnos a vysokou a stabilní kvalitu. Tyto kroky napomáhají dlouhověkosti révových keřů. Starší keře mají obrovský potenciál pro velká vína. V současné době probíhá výstavba nového vinařského areálu, který zajistí moderní technologie a nové zázemí pro výrobu vín té nejvyšší kvality. Každý krok při výrobě vína je prováděn šetrně s důrazem na kvalitu. Vinařství pracuje s různými typy nádob. Pro základní řady využívá nerezové tanky, ze kterých vznikají svěží vína. Používá ale i betonové nádoby nebo různé typy dřevěných sudů. Své know-how Thaya posouvá stále dál a investuje do moderních technologií.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Oblast: Znojemská
Výrobce: THAYA
Země původu: Česká Republika
Barva: Bílé
Chuť: Polosladké
Obsah alkoholu: 12
Obsah cukru: 13,6 g/l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: