TUZEMÁK JINDŘICHOHRADECKÝ 40% 3L (karton)

Neohodnoceno
Tuzemák Fruko-Schulz je vyráběn podle speciální receptury s použitím přírodní rumové esence a extraktu vanilky.#EnterFruko-Schulz Tuzemák má hnědo zlatou barvu, výrazné rumové aroma s převládajícími tony vanilky. Chuť je suchá, lehce pálivá s kořeněnou dochutí.#EnterTento tuzemák je exkluzivním nápojem, jehož vysoké kvality je dosaženo zráním ve speciálních modřínových kádích.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1008375
1 397 Kč
TUZEMÁK JINDŘICHOHRADECKÝ 40% 3L (karton)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Společnost Fruko-Schulz byla založena v roce 1898 v malebném městečku Jindřichův Hrade? na jihu Čech. V dnešní době je jedním z největších výrobců alkoholických nápojů v České republice.#EnterZakladatel společnosti Moritz Schulz proslul jako první výrobce ovocných a dezertních vín na území Rakouska-Uherska. Továrna, která byla zaměřena výhradně na výrobu dezertních vín a likérů se pomalu, ale jistě rozšiřovala a po dobu následujících padesáti let zvyšovala produkci a kvalitu svých produktů.#EnterUdálosti druhé světové války, které změnily osud milionů lidí, měly velký dopad také na osud rodiny Moritze Schulze. Jeho synové, Schulzovi věrní pomocníci, byli nuceni emigrovat do Anglie. Hlava rodiny spolu s manželkou, dcerou a vnučkou zůstali na českém území. #EnterV roce 1948 byl Schulzův podnik zestátněn a po následujících 40 let se stal součástí koncernu Jihočeská Fruta, jehož produkce zahrnovala také konzervované ovoce a zeleninu, dětskou výživu, džemy a nealkoholické nápoje.#EnterJedním z klíčových produktů podniku, jehož výroba započala v 80. letech 20. století, se stal tradiční Jindřichohradecký "Rum s plachetnicí". Díky své jedinečné chuti a výjimečné kvalitě zaujal Jindřichohradecký "rum" důstojné místo mezi oblíbenými nápoji českých spotřebitelů.#EnterOd roku 1993 se společnost jmenuje Fruko-Schulz s.r.o. a vrací se do rukou dědice rodiny zakladatele – Roberta Schulze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuzemské
Výrobce: Fruko-Schulz s.r.o.
Země původu: ČR
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: