ZNOVÍN ZNOJMO VELTLÍNSKÉ ZELENÉ LEDŇÁČEK ŘÍCNÍ 2019 pozzdní sběr 0,75 L

Neohodnoceno
Víno a drahokam ptačí říše - ledňáček. Pokud budete mít štěstí, zahlédnete při svých vycházkách přírodou překrásně zbarveného modrooranžového mystického ledňáčka říčního (Alcedo atthis). Ledňáček jako symbol věrnosti, ale i ryzí čistoty vod, symbolizuje i způsob čisté výroby vína.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1000620
182 Kč
ZNOVÍN ZNOJMO VELTLÍNSKÉ ZELENÉ LEDŇÁČEK ŘÍCNÍ 2019 pozzdní sběr 0,75 L
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
To znamená zchlazení hroznů na 4 °C po dobu několika dnů (tzv. cryomacerace) a dále lisování, odkalení, kvašení – to vše čistě a za studena. Veltlínské zelené 2019 s ledňáčkem jistě potěší krásou a pestrostí aromatického projevu. Vůně je atraktivní, ovocná, s tóny po tropických plodech a květinách. V ústech zaujme čistotou, harmonií i líbivou příchutí po meruňkách. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Vychutnávejte jako mladé a svěží.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Oblast: Znojemsko - Krhovice - Skalka
Výrobce: Znovín Znojmo, a.s.
Země původu: Česká Republika
Barva: bílá
Chuť: suché
Obsah cukru: 7,0 g/l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: