WALDSCHÜTZ HOF FRÜHROTER VELTLINER 1,5L

Neohodnoceno
Značka: Waldschütz
Středně zlatožlutá barva s jemnými žlutočervenými odlesky nabízí #Str10spotřebiteli milující potěšení pouhým pohledem na sklenici.Víno se prezentuje svou přitažlivou květinovou vůní,vůní připomínající mnoho druhů ovoce včetně citrusových tónů#Str10.Na patře vyniká svou nápadnou povahou#Str10 a mandlovými tóny.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1004950
299 Kč
WALDSCHÜTZ HOF FRÜHROTER VELTLINER 1,5L
Neohodnoceno
Značka: Waldschütz
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
O vinařství Waldschütz: Půda nese svou historii do vinného sklepa. V našem vinařství harmonicky mísíme typické terroir vlastnosti dvou vinařských oblastí: minerální koření primární horniny s jemným ovocem a vonnými nuancemi sprašové půdy. Naše vinice se navíc nacházejí na svazích obdařených intenzivním slunečním zářením, a to jak ve skalnatém Wagramu, tak v Obernholzu v údolí Kamptal. Každý ročník má své jedinečné vlastnosti. Ale náš styl vína zůstává nezaměnitelný. Díky odborným znalostem získaným z více než 150 let vinařství můžeme nyní přesněji reagovat na jedinečné požadavky v každé z našich vinic: vždy s cílem přinést do sklepa plně vyzrálé a zdravé hrozny. Díky klasickému zrání v nerezových tancích rozvíjí naše vína aroma charakteristické pro tento typ a oblast. Při pěstování vína spoléháme na zkušenosti generací a instinkt, do procesu zrání zasahujeme co nejméně. Co příroda nedovolí vyrůst, nemůžeme si vynutit.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Oblast: Niederösterreich
Výrobce: Waldschütz
Země původu: Rakousko
Barva: bílá
Chuť: suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: