Woodford Reserve Distiller´s Select 43,2% 1 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Umění výroby tohoto jemného bourbonu se poprvé objevilo na místě Woodford Reserve Distillery v roce 1812. Dokonale vyvážená chuť této Kentucky Straight Bourbon Whisky se skládá z více než 200 rozpoznatelných chuťových tónů od výrazného zrna a dřeva přes sladké aroma, až po koření a ovocné a květinové tóny.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1012440
949 Kč
Woodford Reserve Distiller´s Select 43,2% 1 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Woodford Resetrve jew vyroben obilné receptury 72% kukuřice, 18% žita a 10% sladového ječmene.#EnterTento recept vyvažuje sladkost kukuřice s kořenitou chuté žita, oříškovou chutˇsladu, a vytváří tak základ pro nejchutnější bourbon na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Výrobce: Woodford Reserve Distillery
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: