Zensa Primitivo Puglia Organic Bag-in-Box 3L 2021

6 hodnocení
Značka: Zensa
Jiskřivá rubínová barva s komplexní a přenádhernou vůní borůvek, červeného rybízu a lékořice, či skořice. V chuti jemně kořeněné, ale především plné zralých a sladkých ovocných tónů. Zrání ve dřevě dodalo vínu komplexnost a další ušlechtilé tóny jako vanilka či pražená káva a karamel. Vyrobeno z hroznů vypěstovaných v BIO režimu.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1005711
439 Kč
Zensa Primitivo Puglia Organic Bag-in-Box 3L 2021
6 hodnocení
Značka: Zensa
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
2,7 6 hodnocení
Vyslovuje se SENZA. Italská definice „bez“ nebo „obejít se bez“. Žádné chemikálie, žádné pesticidy. Jen to, co nám dala matka příroda. Řada neuvěřitelně lahodných vín vyrobených výhradně z organických hroznů. Podporujeme biologickou rozmanitost a umožňujeme, aby na vinici a kolem ní rostly jiné rostliny než vinná réva. Biodiverzita pomáhá regulovat půdu na vinici tím, že přitahuje užitečný hmyz, pavouky a dravé roztoče a také poskytuje úkryt a potravu (pyl, nektar a další brouci) a nahrazuje potřebu chemických pesticidů nebo insekticidů. To, co nelze plně kontrolovat prostřednictvím biologické rozmanitosti, lze stále řídit organicky, pomocí přirozeně se vyskytujících rostlinných nebo minerálních extraktů, které nezanechávají v půdě žádná rezidua. Také nepoužíváme žádné plevele/zabíječe, raději necháme plevel růst. Plevel a trávu pak periodicky sekáme, aby posekaný plevel zapadl zpět do půdy, což nám poskytuje skvělé organické hnojivo.

Doplňkové parametry

Kategorie: červené
Oblast: Puglia
Výrobce: Zensa
Země původu: Itálie
Barva: Červené
Chuť: Polosuché
Obsah alkoholu: 13
Obsah cukru: 1,4 g/100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: