Znovín Znojmo RULANDSKÉ ŠEDÉ 2021 vyběr z hroznů 0,75l

Neohodnoceno
Vína s tímto označením nenajdete běžně v supermarketech! Na Znojemsku se nachází více než dvě stovky vinařských tratí. Ve vínech s tímto označením Znovín Znojmo jako první v České republice zvýraznil originalitu, původ, terroir vín i původními kvasinkami z příslušné viniční tratě!
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1000700
172 Kč
Znovín Znojmo RULANDSKÉ ŠEDÉ 2021 vyběr z hroznů 0,75l
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Užijte si toto atraktivní víno v podobě svůdného Rulandského šedého ze samotného jihu znojemského vinařského regionu. Přivoňte, ochutnejte a objevte aromatické tóny meruněk, nektarinek, vanilky nebo medové plástve. Víno má krásný ovocný projev se svěží kyselinkou, který nabádá k dalšímu napití. V ústech vás zaujme svou plností, čistotou a harmonií. Velmi dobře se bude hodit k ovocným salátům a ke kuřecímu masu. Toto Rulandské šedé má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: bílé
Výrobce: Znovín Znojmo, a.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: