Žufánek Slivovica z Dubového Sudu 45% 0,5 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: ŽUFÁNEK
Limitovaná edice slivovice Žufánek, která díky dlouhodobému zrání v dubovém sudu získala ke svým jedinečným vlastnostem i specifický koňakový tón. Takto stařená slivovice bývá často označována jako "zlatá" a představuje zlatý hřeb každého výrobce slivovice. Dubový sud předá svým vypálením do slivovice vanilkové a dřevité tóny, ale naoplátku si vezme svoji daň v podobě nemalého dílu vzácné slivovice, která se přes něj odpaří (takzvaný andělský podíl).#Enter#EnterChuť: zakulacená s jemnými vanilkovými tóny s dotekem dřeva.#EnterDíky své zakulacenosti je tato slivovice vhodná pro ty, pro které je klasická slivovice až příliš ostrá.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1007583
624 Kč
Žufánek Slivovica z Dubového Sudu 45% 0,5 l (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: ŽUFÁNEK
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
U Žufánků se většinou destiluje z vlastního ovoce pěstovaného v sadech ekologického zemědělství na úpatí Bílých Karpat. Jednině meruňky se vozí z třicet kilometrů vzdálených Velkých Pavlovic, kde mají lepší podmínky pro jejich růst. A samozřejmě suroviny na ovocné geisty. Takové ovoce u nás mnohdy totiž sehnat nejde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenky
Výrobce: ŽUFÁNEK
Země původu: Česká Republika
Chuť: s jemnými vanilkovými tóny s dotekem dřeva.
Obsah alkoholu: 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: