1800 ANEJO Reserva Tequila 38% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Vynikající tequila vyrobená v Mexiku. Její vysokou kvalitu umocňuje i exkluzivní balení, které si tato tequila poprávu zaslouží. Tequila byla pojmenována na počest roku, kdy bylo poprvé odhaleno tajemství tohoto profesionálně vyrobeného a vyzrálého nápoje. Tequila 1800 je dodnes vyráběna podle originální receptury. Snoubí se v něm osm let zralé agáve s prvotřídními sudy z francouzského a amerického dubu ve kterém zraje destilát ze 100% modré agave vice jak 24 měsíců.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1013285
784 Kč
1800 ANEJO Reserva Tequila 38% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Počátky značky sahají až do roku 1800, kdy byla tequilla poprvé stařena v dřevěných sudech. Název značky je odvozen od tohoto historického okamžiku. Jedná se o super prémiovou tequilu „Not for everybody“, tedy „Ne pro každého“, jak její moto napovídá. Tato tequilla je vyrobena výhradně z 100% šťávy modré agáve. Ke zrání se používají sudy z amerického a francouzského dubu. V roce 1975 se stala první super prémiovou tequillou, která byla vyvážena z Mexika a v roce 2004 uvedla jako první kompletní portfolio tří super prémiových tequil: Silver, Reposado a Aňejo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequily
Země původu: Mexiko
Obsah alkoholu: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: