A.H. Riise Non Plus Ultra Ambre d´Or Excellence 42% 0,7 l (karton)

Neohodnoceno
Značka: AH RIISE
Použití pouze nejstarších a nejlepších sudů používaných ke zrání sladkých a jemných dezertních vín dává této směsi nebývalou chuť a chuť zralého ovoce a teplého koření. Je to skutečně jedinečná smyslová exploze pro váš požitek. Tento vínový charakter jistě dodává větší hloubku v kombinaci s vyzrálými špičkovými designovými sudy a je tajemstvím jedinečné chuti Non Plus Ultra. Nic není ponecháno náhodě, ani krásně fasetovaná karafa, ani hluboká záře a už vůbec ne požitek, který zažijete, když ochutnáte první chuť. To je skutečně světová třída. Jeho Non Plus Ultra – Ambre d'Or Excellence s velmi bohatou chutí aromatických nakládaných švestek a vůní žlutých švestek s pomerančovou kůrou.
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 1009973
1 790 Kč
A.H. Riise Non Plus Ultra Ambre d´Or Excellence 42% 0,7 l (karton)
Neohodnoceno
Značka: AH RIISE
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
V červnu 1838 dánská vláda oficiálně jmenovala Alberta Heinricha Riise výhradním lékárníkem pro karibský ostrov Saint Thomas, součást bývalé Dánské Západní Indie. To mu zajistilo monopolní postavení na výrobu alkoholu ve své lékárně.#Enter#EnterZpočátku Albert vyvinul rum a hořčiny jako lék na žaludeční neduhy. Jeho rum si však brzy získal oblibu i mimo svou lékařskou funkci a v roce 1893 obdržel mezinárodní medaili na světové výstavě v Chicagu.#Enter#EnterNa ostrově Saint Thomas mu bylo uděleno mnoho čestných funkcí. V jednu chvíli byl ředitelem Národní banky právě tohoto ostrovu a v roce 1860 byl jmenován rytířem Řádu Dannebrogu.#Enter#EnterPříběh#Enter#EnterTermín Non Plus Ultra pochází z herkulesových sloupů známých z románské mytologie. Tento nápis měl varovat mořeplavce před pokračováním plavby do neznámého světa. V překladu tedy Non Plus Ultra znamená "nic dalšího neexistuje".

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Karibik
Výrobce: AH RIISE
Země původu: Svatý Tomáš a Princův ostrov
Obsah alkoholu: 42

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: