APEROL 0,7l + CINZANO To-Spritz 0,75l Gift Box

Neohodnoceno
Značka: Cinzano + Aperol
Dárkové balení obsahuje Aperol a šumivé víno Cinzano Pro-Spritz pro přípravu dokonalého koktejlu Aperol Spritz. #Enter#EnterAperol představuje ztělesnění radosti ze života v italském stylu. Jedinečný aperitiv s vyváženou hořkosladkou chutí a nezaměnitelnou oranžovou barvou vytvořili bratři Silvio a Luigi Barbieri#Enter#EnterCinzano Pro-Spritz je suché šumivé víno stvořené pro perfektní Aperol Spritz. Jeho svěží ovocný charakter se dokonale snoubí s jemnou hořkostí Aperolu, oba nápoje navíc pojí i původ v Benátsku.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1006725
447 Kč
APEROL 0,7l + CINZANO To-Spritz 0,75l Gift Box
Neohodnoceno
Značka: Cinzano + Aperol
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
V roce 1919 Aperol představili na mezinárodním veletrhu v Padově, odkud pocházeli, a slavili s ním obrovský úspěch.#Enter#EnterPro originální recepturu, jež se za více než 100 let nezměnila, jsou klíčové infuze pomerančů, hořce, rebarbory a dalších bylin a koření. Přesný recept však zůstává přísně střeženým tajemstvím.#Enter#EnterAperol je neodmyslitelným základem pro věhlasný Aperol Spritz, který je zároveň jediným drinkem, jenž se z Aperolu připravuje. Aperol Spritz se těší obrovskému růstu popularity především v posledních letech, jeho historie však sahá až do 50. let 20. století, kdy vznikl v italských Benátkách.#Enter#EnterAperol Spritz se řadí mezi nízkoalkoholické nápoje vedle piva, vína či prosecca, při správné přípravě obsahuje zhruba 9 % alkoholu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické
Výrobce: Cinzano + Aperol
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: