Baron Hildprandt Hruškovice 50% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Značka: LIKÉRKA BLATNÁ
Hruškovice Baron Hildprandt je vyráběna s velkou péčí, patří mezi oblíbené a často vyhledávané druhy pálenek pro její velice příjemnou, spíše sladší chuť. Obsah alkoholu u hruškovice Baron Hildprandt činí 50 %, i tak si zachovává svou příjemnou jemnost. Zemí původu je v tomto případě Česká republika. Prvotřídní ovocná pálenka Baron Hildprandt Hruškovice 50 % je vyrobena z výběrových hrušek z jižních Čech. Ruční rodinná malovýroba je zárukou výjimečnosti a díky trojnásobné destilaci jsou odstraněny všechny nežádoucí látky způsobující nevítané chutě či vůně.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1008486
434 Kč
Baron Hildprandt Hruškovice 50% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
Značka: LIKÉRKA BLATNÁ
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Pálenky jsou unikátním alkoholickým nápojem, který vzniká destilací rmutu. Připravují se z rozdrcených plodů rostlin. Jemná a kvalitní pálenka vám pomůže prohřát tělo a skvěle doplní slavnostní příležitosti nebo čas strávený v dobré společnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenky
Výrobce: LIKÉRKA BLATNÁ
Země původu: Česká Republika
Obsah alkoholu: 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: