Baron Hildprandt ze zralých hrušek 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice)

Neohodnoceno
Značka: LIHOVAR BLATNÁ
Oblíbený Baron Hildprandt ze zralých hrušek v dárkovém balení s originálními skleničkami na ovocný destilát. Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.#Enter#EnterHruškovice se vyrábí v historické palírně v Blatné a inspirací pro její vznik je původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem. Destilát vyzrával v dubových sudech po dobu minimálně 1 roku.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1008551
798 Kč
Baron Hildprandt ze zralých hrušek 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice)
Neohodnoceno
Značka: LIHOVAR BLATNÁ
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Historie zámecké palírny barona Hildprandta sahá až do roku 1885. Právě v té době se šlechtic rozhodl využít skvělého ovoce jižních Čech a pustil se do výroby parádních pálenek. A dařilo se. Dařilo se přímo skvěle. Bohužel však jen ale do doby, než rodinu se změnou režimu vyhnali a majetek znárodnili.#Enter#EnterDnešní palírna navazuje na historickou tradici a pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera už zase pálí samé dobroty. Hruškovici, třešňovici, slivovici, meruňkovici, malinovici a mirabelovici.#Enter#EnterDoslova se tak naplňuje motto rodiny Hildprandtů:#Enter#Enter„Per angusta ad augusta“.#Enter#Enter„Přes překážky ke slávě“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenky
Oblast: likérka Blatná
Výrobce: LIHOVAR BLATNÁ
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: