JOSEPH CASTAN CHATEAUNEUF DU PAPE 2015 0,75L

Neohodnoceno
Značka: Joseph Castan
Víno provází překrásná temně červená barva s jasně červenými odlesky. Má výraznou vůni po ovoci, drobných bobulovinách a koření, to vše současně s nádechem mentolu a balsamika. Toto středně tělnaté víno provází silná a svěží chuť, kterou postupně vystřídá příjemně sladký pocit na jazyku. Ke konci opět odhaluje tóny koření a balsamika.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1004310
522 Kč
JOSEPH CASTAN CHATEAUNEUF DU PAPE 2015 0,75L
Neohodnoceno
Značka: Joseph Castan
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Půda plná kamenů se skládá převážně z velkého pískovcového křemene a červené písčité hlíny. Chateauneuf du Pape se pěstuje ve velmi specifických klimatických podmínkách, nejsušších oblastech v pod pohoří v oblasti řeky Rhony. Teplo se během dne ukládá do kamenů a v noci se pak uvolňuje, což velmi napomáhá zrání hroznů.Hrozny jsou sklízeny v časných ranních hodinách, a ihned poté zbaveny stopek a umístěny do nerezových kádí při kontrolované teplotě 7°C, aby se provedla macerace za studena před fermentací a získala se výrazná barva a primární vůně. Víno zůstává v tancích po dobu 4 týdnů, přičemž se denně kontroluje. Poté víno zraje na kvasnicových kalech v termo-regulovaných nádobách po dobu 10 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené
Oblast: Cotes du Rhone
Výrobce: Joseph Castan
Země původu: Francie
Barva: červená
Chuť: suché
Obsah alkoholu: 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: