Cihuatan Sahumerio 45,2% 0,7 l (karton)

Neohodnoceno
Značka: Cihuatán
Výsledný rum byl lahvován při síle 45,2 % a vyznačuje se zejména tóny kadidla, růžového medu, kakaového másla, sušených meruněk a sušené myrty.#Enter#EnterGabriela Ayala se pro výrobu tohoto rumu inspirovala vůněmi darů, které Mayové pro své Sahumeria zapalovali, jako jsou sušené květiny, květinový med, sušené ovoce, kadidlo, kakaové boby a máslo. Pro dosažení těchto tónů vytvořila blend čtyř archivních rumů destilerie, jejichž stáří se pohybuje od 12 do 14 let.#Enter#EnterEtiketa byla inspirovaná mayskou bohyní lásky Chantico, která je často vyobrazovaná jako majestátní hořící orel.#Enter#EnterTéto limitované edice bylo vyrobeno necelých 30.000 lahví.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1010782
1 145 Kč
Cihuatan Sahumerio 45,2% 0,7 l (karton)
Neohodnoceno
Značka: Cihuatán
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Rumy Cihuatán jsou ručně vyráběny ve stejnojmenném údolí v El Salvadoru, v destilerii, jež byla založena roku 2004 a je jedinou palírnou v zemi. Je poháněna obnovitelnou energií, kterou čerpá z vylisovaných zbytků cukrové třtiny. Inspirací rumů, na které dohlíží master blenderka Gabriela Ayala, je mayský odkaz místa, odkud pocházejí.#Enter#EnterCihuatán Sahumerio je třetí limitovanou edicí této značky. Rum byl vytvořen k oslavě lásky a mayského rituálu zvaného Sahumerio. V mayské kultuře je oheň symbolem lásky a orlí bohyně jeho ochránkyní. V každé domácnosti byla proto umístěna posvátná nádoba zvaná Sahumerio, ve které dnem i nocí plál oheň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Karibik
Výrobce: Cihuatán
Země původu: El Salvádor
Obsah alkoholu: 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: