Cubaney Rum Estupendo 15y 38% 0,7 l (karton)

Neohodnoceno
Barva: Jantarová do podoby staré brandy Aroma: Jemně travnaté, i když stále plné červeného ovoce a husté medové bohatosti #EnterChuť: Komplexní buket uvolněný z dubového dřeva, dále lesní ovoce a med Zrání #Enter#EnterJe to velmi ušlechtilý a přetrvávající rum, vyvážený, vysoce kvalitní, skvělého charakteru, vytvořený 15 lety zrání postupem solera a tradiční formulací kubánské výroby rumu.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1010320
664 Kč
Cubaney Rum Estupendo 15y 38% 0,7 l (karton)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Příběh Příběh značky Oliver a Oliver začíná v polovině 19. století u Katalánce Juanillo Olivera. V roce 1868 ukončil Juanillo svou vojenskou službu ve španělské armádě a etabloval se v idylickém Las Placetas na Kubě. On a jeho rodina pěstovali tabák včetně cukrové třtiny a brzy rozšířili své operace na lisování a výrobu cukrů a tabáku pro místní zemědělce. Zanedlouho Juanillo vytvářel řemeslné rumy a doutníky z místních zdrojů. Postupně vytvořil jméno, jež se stalo synonymem pozoruhodného kubánského rumu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Výrobce: Oliver and Oliver
Země původu: Dominikánská Republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: