Dead Man's Fingers Raspberry 37,5% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Malina se tu potkává s rumem - a výsledek je naprosto parádní. Jemný rum s krásným aroma malin je skvělý jednak sám o sobě, ale poslouží také jako jedinečná ingredience do rozličných koktejlů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1010047
356 Kč
Dead Man's Fingers Raspberry 37,5% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Rumy Dead Man's Fingers představují skutečně odlišný a pořádně odvážný přístup ke kořeněným rumům a rumu obecně! A proč vlastně název "Dead Man's Fingers"? Za jeho původem stojí nejoblíbenější jídlo restaurace Rum and Crab Shack v Cornwallu, kde tento rum vznikl. Oním jídlem je krab - a při přípravě kraba jsou z jeho útrob odstraňována žábra, která vzhledem připomínají "prsty mrtvého muže" - jak se jim také říká. Partu nadšenců stojícím za vznikem tohoto rumu napadlo, že takový název je tak "mimo", že je pro ně naprosto ideální - a vznikl Rum Dead Man's Fingers.#Enter#EnterZáskaná ocenění: San Francisco World Spirits Competition - Silver Winner 2019, World Rum Awards - Bronze Winner 2018.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Karibik
Výrobce: Halewood International Ltd.
Chuť: malina, koření, lesní ovoce, citrusy
Obsah alkoholu: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: