Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 40% 0,7 l (tuba 1 sklenice formička na led)

Neohodnoceno
Speciální balení rumu Diplomatico Reserva Exclusiva dodávaná v tubusu s kulatou formou na led a skleničkou do které se pohodlně vejde k ledu i rum.#Enter#EnterZ tmavě zlatavého lahodného produktu z exotické zámořské země prýští nezaměnitelná chuť, která je alfou a omegou celosvětového úspěchu značky Diplomatico. Každičký hlt této sladké delikatesy vám doslova podlomí kolena díky své kombinaci karamelu s medem.#EnterŠirokou škálou barev „hraje“ i vůně. Součástí silného a neodolatelného závanu je zejména javorový sirup. Nicméně, pečlivým čichem objevíte i jiné přísady. Jaké? Lékořici, hnědý cukr, ale také pomerančovou slupku. Jinak řečeno, spektrum složení je vskutku výživné a bohaté.#Enter#EnterSpecifikum tohoto jemného rumu se 40% alkoholem lze v každém případě spatřovat v jeho poctivé výrobě (z melasy). Před expedicí k zákazníkům totiž zraje v dubových sudech dlouhých 12 let! I proto si získal velkou oblibu a na kontě má mnoho ocenění z prestižních mezinárodních soutěží.#Enter#EnterNevšední podoba láhve inklinuje, respektive vybízí k tomu, že rum Diplomatico Reserva Exclusiva 12y lze bez jakýchkoliv pochybností „prezentovat“ jako ideální dárek pro všechny příznivce kvalitního pití. Se svojí strukturou, vůní a chutí uspokojí i ty nejnáročnější degustátory, a to jak muže, tak ženy.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1035580
964 Kč
Diplomatico Reserva Exclusiva 12y 40% 0,7 l (tuba 1 sklenice formička na led)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Diplomático je legendární značka rumu. Vznikla na konci 18. století díky velké iniciativě a vášni Dona Juancha Nieta Melendeze, který se zabýval objevováním zdrojů a procesů odpovědných za mnoho lákavý chutí tradičních nápojů ve Venezuele.#Enter#EnterDon Juancho neúnavně hledal svůj vlastní způsob výroby rumů. Zohledňoval dané životní prostředí, které výrobní proces do jisté míry ovlivňují – například tropické počasí – horké a vlhké. A tak stvořil kombinací mnoha produktů – rumů a různých šťáv a přísad – skvělý rum s nezaměnitelným tělem a jemným aroma.#Enter#EnterA tak se vydal rum pod značkou Diplomático do světa, kde sklidil veliký úspěch. Výroby se ujal po Donu Juanchovi jeho syn, který kráčí v otcových šlépějích a vyrábí rum již tradiční metodou. Ochutnejte tento exkluzivní rum jemné chuti. Spatříte v něm hrdost Venezuely i neskrývanou jemnost místní cukrové třtiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: