FERRUM RESERVA 40% 0,7L (holá láhev)

Neohodnoceno
Ferrum reserva je blend stařených rumů původem z Venezuély a Dominikánské republiky. Jeho aroma je typicky výrazně rumové, patří spíše mezi sladší rumy.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1010494
700 Kč
FERRUM RESERVA 40% 0,7L (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Frederic Kafka hodně a rád cestoval po světě. Jako obchodník neminul ani Karibik, který se mu stal velkou láskou. Hlavně díky dobrým venezuelským, jamajským a dominikánským rumům. Tuhle vášeň si dovezl do své vlasti a v roce 1870 založil destilérku Morella, která sídlila v Pražské ulici 30 v Příbrami. Jeho umění a věhlas zadupala do země až 2. světová válka a znárodnění po roce 1948. #EnterJeho umění ožilo prostřednictvím rumu Ferrum Reserva, který navazuje na původní recepturu. Ochutnejte rum, tak jak by ho vyrobil sám Frederic Kafka. Byl by hrdý na to, že jeho odkaz po 150 letech znovu ožil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Výrobce: Frederic Kafka Distillery
Země původu: Venezuela, Dominikánská republika
Barva: zlatá
Chuť: vanilka, med, dřevo
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: