Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l (karton)

Neohodnoceno
Whisky Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whisky na světě. Je míchaná z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Množství produkovaných lahví je omezeno. Každá z těchto lahví má své originální číslo.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1034861
4 119 Kč
Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l (karton)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Vůně: Voňavá a výrazná. Tóny dubu, ostrého koření, sušeného ovoce a pečiva. Bobulové ovoce, anýz, náznaky cedru a dotek koření a citrusu.#EnterChuť: Pružné a vyvážená. Dobré karamely a náznaky velmi Clive kouře. Čokoláda, náznaky trávy a silný úder sladu.#EnterZávěr: Květinový, dubový, s dobrou délkou, na oblaku dobře udržovaného kouře horských oblastí. Sušené ovoce, koření, med.#EnterCelkový dojem: Jedna z nejlepších luxusních směsí, Blue Label, je legenda plným právem a nadále bude.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Výrobce: John Walker and Sons
Země původu: Skotsko
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: