Puntacana Club Black 38% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Mimořádná směs 12letých solera rumů, které zrály v sudech z francouzského dubu, jež byly vystaveny nepřímému ohni při teplotě 200 °C po dobu 10 až 15 minut, čímž dosáhly 5milimetrového opálení. Při této teplotě došlo k dokonalé karamelizaci organických složek uvnitř dubového dřeva a zvýšila se přítomnost vanilinu. Zrání bylo dokončeno v sudech Ex Oloroso - v sudech po sherry.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1010333
869 Kč
Puntacana Club Black 38% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Rumy Puntacana vynikají plnou chutí, kterou doplňují tóny vanilky a ovoce.#EnterPunta Cana je dnes nejoblíbenější turistickou destinací v Karibiku a střední Americe a jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Rum Puntacana Club vznikl s cílem prosadit Dominikánskou republiku jako výrobce superprémiových rumů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Země původu: Dominikánská Republika
Obsah alkoholu: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: