Pyrat XO Reserve 40% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Rum pocházející z ostrova Anquily a je míchaný z velmi dobře vyzrálých rumů, starších 15 let s hutným a sladkým aroma. Velmi oblíbený ke konzumaci samostatně. #Enter#EnterPyrat XO je blend rumů a přírodních ingrediencí z různých oblastí po celém světě. Finální míchání, staření a lahvování probíhá v Guyaně. Korkovaná láhev svým tvarem připomíná dekantér z 19 století, ze kterého pili rum námořníci a piráti potulující se tehdy Karibikem. Každá láhev je navíc certifikována číslem a s vlastnoručním podpisem.#Enter#EnterRum Pyrat XO Reserva chutná po vanilce, marcipánu, sladkém koření a vyzrálém ovoci, výrazné citrusové aroma. Dezertní rum s dlouhým koncem.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1034440
713 Kč
Pyrat XO Reserve 40% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Rumy značky Pyrat ještě donedávna pocházeli z karibského korálového a vápencového ostrova Anquilla. Pro své suché klima a písčitou půdu ho dlouho výrobci třtinových destilátů nebrali vážně. Potom co se pustila do výroby rumů značka Pyrat a začala zde rumy míchat a lahvovat překvapila oblast nejednoho milovníka a znalce rumu. Dnes se Pyrat lahvuje v Guyaně pod záštitou společnosti Patron Spirits.#Enter#EnterUž od pohledu jsou lahve rumů Pyrat ležérní a drží se pevně zakořeněného vizuálu klasických rumů. Styl karafy do kterého je rum Pryat XO Reserve stáčený silně připomíná typický tvar, ze kterého piráti a námořníci destilát popíjeli už v 19. století v Karibiku. Na hrdle mu visí hrdě tmavě žlutá stužka, která už na dálku každému dává jasně najevo – že zážitek z jeho popíjení bude ovocný a veselý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Karibik
Země původu: Guyana
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: