Tanqueray Flor de Sevilla 41,3% 0,7 l (holá láhev)

Neohodnoceno
Tanqueray Flor de Sevilla byl inspirován receptem, který vytvořil Charles Tanqueray počátkem 19. století.#Enter#EnterGinový likér vyniká svou hořkosladkou chutí, ve které se harmonicky prolínají ovocné a pikantní tóny. Pomeranče z okolí Sevilly a čtyři rostlinné složky ginu Tanqueray London Dry dodávají likéru originální středomořské aroma.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 1008972
712 Kč
Tanqueray Flor de Sevilla 41,3% 0,7 l (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Výroba Tanqueray Ginu sahá až do roku 1830, kdy Charles Tanqueray založil The Bloonsbury Distillery v Londýně. Charles Tanqueray experimentoval s výrobou ginu, až vznikl výsledný gin, který si svou chuť zachoval dodnes. Postupně se firma začala díky oblíbenosti svých výrobků rozvíjet, vyráběla různé druhy ochucených ginů. Od roku 1948 se Tanqueray Gin stačí do typických láhví s rodinnou pečetí. Největší rozvoj společnosti přišel v padesátých a šedesátých letech, když se gin dostal na americký trh. Tanqueray gin například v malé restauraci Buena Vista v San Franciscu popíjel i Frank Sinatra spolu s dalšími kolegy z branže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny
Výrobce: Bloomsbury Distillery
Země původu: Velká Británie
Obsah alkoholu: 41

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: