Tullamore Dew Whiskey a Meat Limited Edition 40% 0,5 l (holá láhev)

10 hodnocení
Tullamore D.E.W. – originální irská blended whiskey známá po celém světě díky své jemnosti a komplexnosti. Tuto unikátní jemnost zajistí trojitá destilace a následné zrání v sudech po bourbonu a sherry po dobu minimálně tří let. Svoji jedinečnou komplexnost získává díky smíchání všech tří druhů irské whiskey (pot still, grain, malt). Název je odvozen z iniciálů ředitele a později vlastníka palírny, Daniela E. Williamse – D.E.W.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1012572
286 Kč
Tullamore Dew Whiskey a Meat Limited Edition 40% 0,5 l (holá láhev)
10 hodnocení
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
2,3 10 hodnocení
Palírna Tullamore D.E.W., která vznikla v srdci Irska v roce 1829, nezapře sílu čísla tři, neboť její komplexní chuť pochází ze tří druhů irské whiskey, trojité destilace a tři druhů sudů. Tento jedinečný přístup dodává výrobkům palírny Tullamore skutečného ducha. Široké portfolio, které obsahuje míchané i sladové whiskey, uspokojí všechny skutečné milovníky irské whiskey.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Výrobce: Tullamore Dew Company Ltd.
Země původu: Irsko
Nevyplňujte toto pole:
Tullamore Dew Whiskey a Meat Limited Edition 40% 0,7 l 14.10.2023 11:46
Popisek uvádí, že láhev je obsahu 0,7l ale při vyzvednutí má jenom 0,5l. Při upozornění na chybu to nikoho nezajímalo. Možnost změnit obsah lahve při koupi nelze. Buď si změňte obsah lahve v popisku produktu na 0,5l nebo dejte zákazníkův to, co si objednali.
Odpovědět
Tullamore Dew Whiskey a Meat Limited Edition 40% 0,7 l (holá láhev) 2.9.2023 12:02
Klamou zákazníka , nabízí lahev o obsahu 0,7 litru , a pošlou lahev o obsahu 0,5 l , i přes upozornění na chybu je jim to fuk . Prachobyčejní šmejdi
Odpovědět