STOLICHNAYA 40% 0,5L (holá láhev)

Neohodnoceno
Prémiovou vodku Stolichnaya není třeba představovat. Jako člen rodiny autentických ruských vodek má na celosvětovém trhu respektovanou pozici a to především díky své více než 80-ti leté tradici. Vyrábí se z pečlivě vybraných obilnin ozimé pšenice, pomocí vysoce kvalitní výrobní technologie vícenásobné destilace. Filtruje se přes dřevěné uhlí a následně ještě dvakrát přes jemný křemenný písek a plátno. V Lotyšském hlavním městě Riga se pak míchá s křišťálově čistou artézskou vodou z ledovce, která má v láhvi své místo od roku 1948. Stoli vodka si vás získá svojí komplexní chutí a charakteristickými sladkými tóny.#Enter#EnterHistorie a export Původní receptura pochází z roku 1901 ještě z carského Ruska, kdy car Mikuláš II.nechal postavit v Moskvě a v Rize palírny vodky. Značka Stolichnaya bylapatentovaná v roce 1938 a výroba probíhala a probíhá v těchto 2 palírnách. V rámciSSSR pak značka byla významným vývozním artiklem. Po rozpadu Sovětskéhosvazu došlo k rozdělení dle palíren mezi Rusko, kde v současnosti produkce probíháv Rusku pod státní společností FKP SOJUZPLODOIMPORT a privatizaciv Lotyšsku pod Lucemburskou společností SPI group, kdy soud následně rozdělilexportní trhy a do České republiky určil jako dodavatele SPI group. Výroba - vodka Stolichnaya od SPI group se vyrábí v Rize v Lotyšsku z lokálních surovin#Enter#EnterRuská vodka, která patří „na stůl“. Jedná se o nejznámější a snad i nejprodávanější ruskou vodku Stolichnaya, známou také pod označením Stoli. Jemná a hřejivá, 4 krát destilovaná a filtrovaná vodka, která byla vyrobena z kvalitní ozimé pšenice. Filtruje se přes dřevěné uhlí a následně ještě dvakrát přes jemný křemenný písek a plátno.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1010990
199 Kč
STOLICHNAYA 40% 0,5L (holá láhev)
Neohodnoceno
BENE Nápoje Poděbradská
Kamenná prodejna v Praze
BENE Nápoje, PODĚBRADSKÁ 964/36 - naše nově otevřená kamenná prodejna, kde můžete své objednávky již nejen vyzvedávat, ale i platit, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Samozřejmostí je možnost výběru a realizace nákupu přímo v prodejně, kde naleznete kromě zboží z našeho e-shopu i spoustu dalších zajímavých produktů ze sortimentu nápojů a potravin. Otevřeno máme denně (Po-Ne) od 7:00 do 21:00 hodin. Těšíme se na Vás. Kolektiv e-shopuALKO Bene a prodejen BENE nápoje
Známá sovětská značka, Stolichnaya, patří do vlastnictví nápojářské skupiny SPI Group, která vyhrála dlouhodobý sport o vlastnictví této ruské značky. Divize SPI Stoli Group spravuje značky Stoli® Vodka, Elit™ Vodka, Bayou® Rum, Gator Bite™ Rum Liquers, Cenote™ Tequila, Kah™ Tequila and Se Busca™ Mezcal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Výrobce: SPI Group S.a.r.l.
Země původu: Rusko
Obsah alkoholu: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: